• טל' 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344

 • טל' 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344 • גירושין


  כל זוג נשוי יכול להגיע למצב של פרידה קרי: גירושין, זה לא סוד. פרידה יכולה לקרות כאשר אחד מבני הזוג או שניהם מחליטים להיפרד. במידה ושני בני הזוג מסכימים להיפרד הם יכולים
  לערוך הסכם מסודר. מה קורה כאשר אין הסכמה הדדית? אחת הדרכים הינה על ידי הגשת תביעת גירושין ולהעניק למערכת המשפט את הסמכות להחליט בנדון.
   
  בתי הדין הרבניים שופטים את המקרים שלפניהם על פי הדין העברי הדתי ונוטים לרוב לפסוק לטובת הגבר. בתי המשפט לענייני משפחה פוסקים לעומתם על פי הדין החילוני, ונוטים להיטיב עם האישה. יחד עם זאת, העיקרון המנחה את ערכאות השיפוט הנ"ל הוא עיקרון טובת הילד ולכן רצוי להקדים ולהגיש את התביעה לפני בן הזוג השני לערכאה שתשרת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.
   
  הסכם גירושין
  הסכם הגירושין מסדיר בתוכו את כל הנושאים שעולים בהליך המורכב. הנושאים המרכזיים בהסכם הינם: מזונות, חלוקת רכוש, משמורת ילדים, גט ועוד. ניתן לערוך את ההסכם בכל אחד משלבי ההליך.
   
  הסכם זה יאושר על ידי בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.ישנם מקרים בהם ניתן לשנות את מה שנקבע בהסכם וזאת בעקבות שינויים מהותיים בנסיבות הקיימות בנושאי מזונות ילדים ומשמורת.
   


  נגישות
  menu