טל' 077-54-30-040
 נייד:  052-587-3344 

גירושין


כל זוג נשוי יכול כיום להגיע למצב של פרידה וגירושין, זהו לא סוד. פרידה יכולה לקרות כאשר אחד מבני הזוג או שניהם מחליטים להיפרד. במידה ושני בני הזוג מסכימים למהלך, הם יכולים להיפרד באמצעות חתימה משותפת על הסכם מסודר בעניין אבל כאשר אין הסכמה הדדית, יכולים בני הזוג להיפרד על ידי הגשת תביעת גירושין ולהעניק למערכת המשפט את הסמכות להחליט בנדון.
 
בתי הדין הרבניים שופטים את המקרים שלפניהם על פי הדין העברי הדתי ונוטים לרוב לפסוק לטובת הגבר. בתי המשפט לענייני משפחה פוסקים לעומתם על פי הדין החילוני, ונוטים להיטיב עם האישה. יחד עם זאת, העיקרון המנחה את ערכאות השיפוט הנ"ל הוא עיקרון טובת הילד ולכן רצוי להקדים ולהגיש את התביעה לפני בן הזוג השני לערכאה שתשרת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.
 
הסכם גירושין
הסכם הגירושין מסדיר בתוכו את כל הנושאים שעולים בהליך המורכב. הנושאים המרכזיים בהסכם הינם: מזונות, חלוקת רכוש, משמורת ילדים, גט ועוד. ניתן לערוך את ההסכם בכל אחד משלבי ההליך.
 

הסכם זה יאושר על ידי בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.ישנם מקרים בהם ניתן לשנות את מה שנקבע בהסכם וזאת בעקבות שינויים מהותיים בנסיבות הקיימות בנושאי מזונות ילדים ומשמורת.
 
עו"ד לענייני משפחה
הוצאה לפועל
פשיטות רגל
סדר דין אזרחי
תאונות דרכים
פלילי

תחומי עיסוק המשרד

 

טל' 077-54-30-040
נייד: 052-587-3344

 
 

  עו"ד גירושין     עורכי דין גירושין     עורכי דין לפשיטות רגל     עורך דין הוצאה לפועל     עו"ד פשיטות רגל