• טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344

 • טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344 • עו”ד גירושין


  הליכי גירושין הם תקופה מלאה בתהפוכות נפשיות ובלא מעט קשיים פיזיים. לא משנה על איזה רקע הם, הם עשויים לערב לא  מעט רגשות – כעס על בן או בת הזוג, עצבות על זה שהיחסים הזוגיים הגיעו לאן שהגיעו, חרדה מה יהיה בעתיד ודאגה איך ייראו החיים מעכשיו, ואם יש ילדים, איך הם יקבלו את המצב החדש. יש לא מעט דברים לדאוג להם ובעיקר לדאוג לזכויות המגיעות, ובשביל לצאת לדרך חדשה במצב הטוב ביותר הן מבחינה כלכלית, והן בכל מה שקשור לילדים, צריך עו”ד גירושין מקצועי שילווה את ההליך. אם אתם צריכים עורך דין גירושין, משרד עורכי דין – ליאור לב הוא מה שאתם מחפשים.
  להפוך את הלימון ללימונדה
  הליך גירושין לא חייב להיות מכוער אך הוא בהחלט צריך למצות מבחינתכם את מה שמגיע לכם בכדי שתוכלו להתחיל חיים חדשים, תוכלו להתפתח ולהתקדם ולהמשיך את החיים גם במצב החדש. עורך דין גירושין קודם כל ייעץ לכם מה הכי נכון לכם, לאן כדאי לכם לפנות, ירכז את הנכסים של שניכם ויעשה הכול על מנת שתקבלו את מה שאתם רוצים או מה שמגיע לכם, ידאג לכם לזכויות הרלוונטיות לילדים בכדי שתוכלו לספק להם כמה שיותר בטחון במסגרת המצב החדש, יגיש עבורכם את הניירת הרלוונטית וכמובן, ייצג אתכם בבית משפט אם זה יהיה דרוש.
  עו”ד גירושין זה רק משרד עורכי דין – ליאור לב
  אם אתם צריכים עו”ד גירושין, משרד עורכי דין – ליאור לב הוא המשרד אליו אתם צריכים לפנות. ליאור לב הינו עורך דין בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה, בהם הוא ייצג בתיקים רבים בתחום המשפחה ואחרים. במהלך השנים טיפל במאות ואלפי לקוחות שנכנסו להליך גירושין וחששו שהם עומדים לאבד את הכול, אך עם הניסיון והיידע שלו הוא הצליח לייצג אותם בצורה הטובה ביותר והשיג עבורם את המקסימום האפשרי. צוות המשרד מקפיד על דיסקרטיות מלאה ועל מתן שירות לקוחות הטוב ביותר שקיים, הכול בכדי שהלקוח או הלקוחה ירגישו שהם בידיים טובות ושהם מקבלים את הסיוע הדרוש להם.

  צרו קשר עוד היום וקבלו מידע נוסף!
   


  נגישות
  menu