• טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344

 • טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344 • עו”ד פשיטות רגל


  תמיד חלמתם על עסק משלכם, עסק שיבטא את מי ומה שאתם וכמובן יפרנס אתכם בכבוד. נתתם את כל מה שהיה לכם, עבדתם ימים ולילות כדי שהוא יצליח, לקחתם לא מעט הלוואות כדי להגשים את החלום אבל בסופו של דבר המציאות טפחה על פניכם, העסק לא הצליח והשאיר אתכם עם חובות כבדים. גם אם זה נראה לכם ש”נגמרו החיים” עבורכם, אתם חייבים לדעת שיש מוצא, יש אפשרות להכרזה על פשיטת רגל ועל התחלה של חיים חדשים וכל מה שאתם צריכים הוא עו”ד פשיטות רגל שייקח אתכם יד ביד אל עבר עתיד אחר. אם אתם מחפשים עורך דין לפשיטת רגל, אתם חייבים להכיר את משרד עורכי דין – ליאור לב, המשרד המוביל בתחום.

  משרד שהוא בית

  הליך פשיטת רגל הוא הליך לא פשוט, הליך בו קודם כל מודים במצב ולאחר מכן עוברים כמה משוכות בשביל להתחיל חיים חדשים. הוא כרוך הלא מעט קושי נפשי והוא דורש לא מעט תעצומות נפש, אך עם עו”ד פשיטות רגל שיודע מה לעשות ואיך לעשות, אילו בקשות להגיש ואיך לייצג מול הרשויות בצורה הטובה ביותר, אפשר לעבור את זה. משרד עורכי דין – ליאור לב הוא בית עבור אלו שצריכים ליווי משפטי ומקצועי בפשיטת רגל הוא מהווה אור בקצה המנהרה והוא תקווה גדולה.

  למה לבחור דווקא במשרד עורכי דין – ליאור לב?

  אם נקלעתם למצב כלכלי בו האופציה היחידה שלכם להשתקם היא להכריז על פשיטת רגל, אתם צריכים ליווי מקצועי וליווי כזה הוא רק משרד עורכי דין – ליאור לב. עורך דין ליאור לב העומד בראש המשרד הוא עו”ד פשיטות רגל והוא מביא עימו אין ספור הצלחות, אין ספור תיקים בהם הוא טיפל במהלך השנים ובהם הוא השיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלו. צוות המשרד עובד ברגישות הדרושה במקרים מעין אלו ומזרז את התהליך עד כמה שניתן. משרד עורכי דין – ליאור לב יסייע לכם להתחיל בחיים חדשים וכמה שיותר מהר.

  יש לכם שאלות? רוצים לקבוע פגישה לא מחייבת? אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד!
   


  נגישות
  menu