• טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344

 • טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344 • עורך-דין-הוצאה-לפועל

  ההוצאה לפועל הוא גוף שהוקם על מנת לממש פסקי דין בכל מה שקשור לחייבים וזכאים. זהו גוף שיכול לעקל נכסים או מיטלטלין ולבצע פעולות שונות ויכול להיות שאתם באחד הצדדים של המתרס – בצד החייב או בצד הזכאי. בשביל לממש את פסק הדין שנפסק לטובתכם כזכאים או בשביל לממש את זכויותיכם כחייבים אל מול ההוצאה לפועל (ויש כאלו) אתם חייבים עורך דין הוצאה לפועל שיש לו את הניסיון הדרוש ויוכל ללוות אתכם. משרד עורכי דין – ליאור לב הוא משרד עו”ד הוצאה לפועל וצוות המשרד ישמח לסייע לכם על מנת שתקבלו את הזכויות שלכם.
  לעצור את כדור השלג בזמן…
  מי שחייב ומתקיים נגדו הליך בהוצאה לפועל עלול לאבד את כל רכושו, עלול לאבד את נכסיו ולמצוא את עצמו יום אחד בלי כלום. יכול להיות שעבדתם קשה על מה שיש לכם ויכול להיות שקיבלתם אותו בירושה או בכל דרך אחרת, מה שבטוח הוא שאתם צריכים להגן על הנכסים שלכם ובשביל זה אתם צריכים עורך דין הוצאה לפועל שיעשה הכול על מנת שזה יקרה. עו”ד הוצאה לפועל יגיש עבורכם את הבקשות הרלוונטיות כמו התנגדות לביצוע שטר, איחוד תיקים, טענת פרעתי ואחרות וכמובן, ייעץ לכם מה עליכם לעשות בכל שלב. אם אתם מהצד הזכאי, עורך דין הוצאה לפועל יסייע לכם לממש את פסקי הדין שנפסקו לטובתכם.
  משרד עורכי דין – ליאור לב, המשרד הטוב ביותר עבורכם!
  אם אתם מהצד החייב או הזכאי ואתם צריכים ליווי מקצועי בכל מה שקשור להליך הוצאה לפועל, אתם צריכים את ליאור לב, עורך דין הוצאה לפועל בעל ניסיון של שנים ארוכות. משרד עורכי דין – ליאור לב הוא משרד שמטפל בתחומים מגוונים בהם דיני משפחה, תאונות דרכים, תיקים פליליים, ירושות וצוואות ואחרים, ואחד התחומים בהם הוא התמחה שנים ארוכות הוא טיפול בתיקים שנוגעים להוצאה לפועל.

  אם אתם מרגישים שהכול אבוד ואתם אובדי עצות מה לעשות במצב אליו נקלעתם, משרד עורכי דין – ליאור לב יחלץ אתכם מהמצב הזה וכמה שיותר מהר.

  צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

   


  נגישות
  menu