• טל' 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344

 • טל' 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344 • עורך דין הוצאה לפועל

  אכיפת פסקי דין וצ’קים שחוללו מבוצעים בלשכת ההוצאה לפועל, חוק ההוצאה לפועל, התשכ”ז-1967 והוראות נוספות מעמידים מנגנון לרשותו של הזוכה ויכולת אכיפתית למימוש זכויותיו כנגד החייב לרבות עיקול כספים ומיטלטלין אף במזומן, מינוי כונס נכסים במקרה הצורך וזאת בהתאם לחוק ולתקנות ההוצל”פ.  

  יישום דיני ההוצאה לפועל באופן מעשי במדינת ישראל וההסדרים בחוק מאזנים בין זכויות חוקתיות של הזוכה והחייב לפיהם מחד מאפשרים לזוכה לפעול למען גבית חובו תוך הגשת בקשה לביצוע ונקיטת הליכים מסוימים תוך התחשבות במצבו של החייב מאידך וזאת לאחר שהומצאה לו אזהרה אשר דורשת ממנו לקיים את חיובו.
  לחייב פתוחה הדרך באם אין ידו משגת להגיש בקשות שונות שיפורטו במאמרים תחת הקטגוריה של הוצאה לפועל באתר זה.

  פעמים רבות קורה שבידי אדם נמצא צ’ק, שטר או פסק דין שאומר שהוא צריך לקבל סכום כסף מסוים או שיש לו כל זכות אחרת,

  אך בפועל אין כל דרך להבטיח שאכן פסק הדין הזה יתקיים. זה בדיוק התפקיד של ההוצאה לפועל- זהו למעשה הליך שיכול לשמש אדם למימוש פסק הדין שיש לו. ברוב המקרים מדובר בסכומי כסף שונים שמגיעים לאותו אדם, אך יש מקרים שבהם מדובר גם על הוצאת דיירים מדירתו וכדומה. על מנת שאפשר יהיה להבטיח שאכן פסקי דין כאלה יתממשו הוקם גוף שנקרא הוצאה לפועל וזו בדיוק מהותו.

  האדם שלו חייבים כסף או כל דבר אחר יכול לפעול במספר דרכים שונות על מנת לממש את פסק הדין שבידו, וחלק מהדרכים הן: עיקול המיטלטלין, כינוס נכסים, עיקול בידי צד שלילי, צווי הבאה וצווי מאסר וכדומה. לעומת זאת, גם החייב מצידו הוא בעל זכויות ואופציות שונות, כאשר חלק מהן מדברות על התנגדות לביצוע שטר, טענת פרעתי וגם איחוד תיקים. החייב יכול להפוך להיות גם חייב מוגבל באמצעים כך שבכל צד של המתרס יש לא מעט צעדים שאפשר לעשות.


  הוצאה לפועל והצורך בעורך דין

  במשרדנו אנו מתמחים במקרים שונים ומורכבים של הוצאה לפועל – כל ההליך הנו עניין של זמן עד שתחזרו לעמוד היטב עםהנטל, לפני שתאבדו את הרכושכם וכל מה שעבדתם עליו כל כך קשה במשך שנים רבות. אנחנו פה בשבילך בכדי שתקבל את היחס הראוי ואת העזרה הנדרשת, משפטית ואישית, גם ברגעים הקשים. אנחנו ננהל את הדין ודברים מול אותם נושים. כדי שתוכל להתייצב כלכלית, בלי חשש שתיפגע בהמשך דרכך.
   
  ההוצאה לפועל הוא גוף שהוקם על מנת לממש פסקי דין בכל מה שקשור לחייבים וזכאים. זהו גוף שיכול לעקל נכסים או מיטלטלין ולבצע פעולות שונות ויכול להיות שאתם באחד הצדדים של המתרס – בצד החייב או בצד הזכאי. בשביל לממש את פסק הדין שנפסק לטובתכם כזכאים או בשביל לממש את זכויותיכם כחייבים אל מול ההוצאה לפועל (ויש כאלו) אתם חייבים עורך דין הוצאה לפועל שיש לו את הניסיון הדרוש ויוכל ללוות אתכם. משרד עורכי דין – ליאור לב הוא משרד עו"ד הוצאה לפועל וצוות המשרד ישמח לסייע לכם על מנת שתקבלו את הזכויות שלכם.

  לעצור את כדור השלג בזמן…

  מי שחייב ומתקיים נגדו הליך בהוצאה לפועל עלול לאבד את כל רכושו, עלול לאבד את נכסיו ולמצוא את עצמו יום אחד בלי כלום. יכול להיות שעבדתם קשה על מה שיש לכם ויכול להיות שקיבלתם אותו בירושה או בכל דרך אחרת, מה שבטוח הוא שאתם צריכים להגן על הנכסים שלכם ובשביל זה אתם צריכים עורך דין הוצאה לפועל שיעשה הכול על מנת שזה יקרה. עו"ד הוצאה לפועל יגיש עבורכם את הבקשות הרלוונטיות כמו התנגדות לביצוע שטר, איחוד תיקים, טענת פרעתי ואחרות וכמובן, ייעץ לכם מה עליכם לעשות בכל שלב. אם אתם מהצד הזכאי, עורך דין הוצאה לפועל יסייע לכם לממש את פסקי הדין שנפסקו לטובתכם.

  משרד עורכי דין – ליאור לב, המשרד הטוב ביותר עבורכם!

  אם אתם מהצד החייב או הזכאי ואתם צריכים ליווי מקצועי בכל מה שקשור להליך הוצאה לפועל, אתם צריכים את ליאור לב, עורך דין הוצאה לפועל בעל ניסיון של שנים ארוכות. משרד עורכי דין – ליאור לב הוא משרד שמטפל בתחומים מגוונים בהם דיני משפחה, תאונות דרכים, תיקים פליליים, ירושות וצוואות ואחרים, ואחד התחומים בהם הוא התמחה שנים ארוכות הוא טיפול בתיקים שנוגעים להוצאה לפועל.

  אם אתם מרגישים שהכול אבוד ואתם אובדי עצות מה לעשות במצב אליו נקלעתם, משרד עורכי דין – ליאור לב יחלץ אתכם מהמצב הזה וכמה שיותר מהר.

  צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

   


  נגישות
  menu