• טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344

 • טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344 • עורכי דין גירושין


  אם החלטתם להתגרש מבן או בת הזוג שלכם או אם נפתח תיק גירושין על ידי הצד השני, אתם צריכים ייצוג משפטי הולם וכמה שיותר מהר. אתם צריכים לדעת מהן הזכויות שלכם ולעמוד עליהן, אתם צריכים לארגן את המסמכים שייתמכו בטענות שלכם, אתם צריכים להגיש בקשות רלוונטיות וצריכים לדאוג לעתיד שלכם כבר מעכשיו, הן בכל מה שקשור לנכסים ולממון והן בכל מה שקשור לילדים אם יש. בדיוק בגלל זה  אתם צריכים משרד עורכי דין גירושין, ומשרד עורכי דין – ליאור לב, הוא המשרד אותו אתם מחפשים. הנה כמה דברים חשובים שאתם צריכים לוודא שיש לעורך הדין שלכם.
  דברים חשובים
  במידה ואתם גרים במרכז או שמאיזו שהיא סיבה נוח לכם שיהיה זה דווקא עורך דין גירושין במרכז, יש כמה דברים שאתם צריכים לוודא. אתם צריכים לוודא שמדובר על משרד עורכי דין גירושין עם קבלות, משרד שיכול להציג לכם הצלחות שלו בתחום (כמובן שללא פרטים מזהים) בנוסף, אתם צריכים לוודא שזהו משרד עם ניסיון רב שנים, כזה שכבר טיפל במגוון רחב של תיקי גירושין ויוכל להתמודד גם עם שלכם, מורכב ככל שהוא יהיה. אתם צריכים לבחון את האינטראקציה שלכם עם עורך הדין מה שקורה כבר בפגישה הראשונה, ואתם צריכים עורך דין גירושין במרכז שלוקח מחירים סבירים (אם כי אל תתפתו למחיר זול יותר על חשבון ניסיון ומקצועיות, זה עלול לעלות לכם ביוקר מאוחר יותר)
  למה לבחור דווקא במשרד עורכי דין – ליאור לב?
  אם אתם מחפשים משרד עורכי דין גירושין ורוצים את הייצוג הטוב והמקצועי ביותר, אם אתם מחפשים עורך דין גירושין במרכז כדי שיהיה לכם נוח לעבוד מולו, משרד עורכי דין – ליאור לב הוא המשרד אותו אתם מחפשים. עורך דין ליאור לב הוא בעל ניסיון רב בדיני משפחה, ויחד עם הצוות שלו במשרד הוא יטפל בתיק שלכם במקצועיות רבה יחד עם רגישות מרבית. צוות המשרד ייעץ לכם כבר מהרגע הראשון ויעשה הכול על מנת שתקבלו את מה שמגיע לכם ויסייע לגמור את ההליך הלא פשוט הזה כמה שיותר מהר.

  צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!
   


  נגישות
  menu