• טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344

 • טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344 • עורכי דין גירושין


  אם החלטתם להתגרש מבן או בת הזוג שלכם או אם נפתח תיק גירושין על ידי הצד השני, אתם צריכים ייצוג משפטי הולם וכמה שיותר מהר. אתם צריכים לדעת מהן הזכויות שלכם ולעמוד עליהן, אתם צריכים לארגן את המסמכים שייתמכו בטענות שלכם, אתם צריכים להגיש בקשות רלוונטיות וצריכים לדאוג לעתיד שלכם כבר מעכשיו, הן בכל מה שקשור לנכסים ולממון והן בכל מה שקשור לילדים אם יש. בדיוק בגלל זה  אתם צריכים משרד עורכי דין גירושין, ומשרד עורכי דין – ליאור לב, הוא המשרד אותו אתם מחפשים. הנה כמה דברים חשובים שאתם צריכים לוודא שיש לעורך הדין שלכם.
   

  דברים שחשוב לדעת לפני שמתגרשים

  במידה ואתם גרים במרכז או שמאיזו שהיא סיבה נוח לכם שיהיה זה דווקא עורך דין גירושין במרכז, יש כמה דברים שאתם צריכים לוודא. אתם צריכים לוודא שמדובר על משרד עורכי דין גירושין עם קבלות, משרד שיכול להציג לכם הצלחות שלו בתחום (כמובן שללא פרטים מזהים) בנוסף, אתם צריכים לוודא שזהו משרד עם ניסיון רב שנים, כזה שכבר טיפל במגוון רחב של תיקי גירושין ויוכל להתמודד גם עם שלכם, מורכב ככל שהוא יהיה. אתם צריכים לבחון את האינטראקציה שלכם עם עורך הדין מה שקורה כבר בפגישה הראשונה, ואתם צריכים עורך דין גירושין במרכז שלוקח מחירים סבירים (אם כי אל תתפתו למחיר זול יותר על חשבון ניסיון ומקצועיות, זה עלול לעלות לכם ביוקר מאוחר יותר)
   
  כל זוג נשוי יכול כיום להגיע למצב של פרידה וגירושין, זהו לא סוד. פרידה יכולה לקרות או שאחד מבני הזוג מחליט להיפרד או שניהם מחליטים יחדיו .במידה ושניהם מסכימים למהלך, יכולים הם להיפרד על ידי חתימה משותפת על הסכם מסודר בעניין אבל כאשר אין הסכמה הדדית, יכולים בני הזוג להיפרד על ידי הגשת תביעת גירושין ולהעניק למערכת המשפט את הסמכות להחליט ביניהם.

  בתי הדין הרבניים שופטים את המקרים שלפניהם על פי הדין העברי הדתי ונוטים לרוב לפסוק לטובת הגבר .בתי המשפט לענייני משפחה פוסקים לעומתם על פי הדין החילוני, ונוטים להטיב עם האישהעם זאת העיקרון המנחה אותם הוא עיקרון טובת הילד לכן רצוי להגיש את התביעה מוקדם מבן הזוג לערכאה שתשרת את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.  מה זה בעצם הסכם גירושין?

  הסכם הגירושין מסדיר בתוכו את כל הנושאים שעולים בהליך המורכב.הנושאים המרכזיים בהסכם הם: מזונות, חלוקת רכוש, משמורת ילדים, גט ועוד. ניתן לערוך את ההסכם בכל אחד משלבי ההליך. הסכם זה יאושר על ידי בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני.ישנם מקרים בהם ניתן לשנות את מה שנקבע בהסכם וזאת בעקבות שינויים מהותיים בנסיבות הקיימות בנושאי מזונות ילדים ומשמורת.  מה החשיבות של עורך דין בהליך גירושין?

  במשרדנו אנו עוסקים מזה שנים במקרים שונים ומורכבים של הליכי גירושין – אנחנו פה בכדי להעניק את הטיפול הראוי ואת העזרה הנדרשת, משפטית ואישית, גם ברגעים הרגישיים ביותר. בין כלל הפעילות בנושא, אנו מתמחים בהכנת הסכמים השונים הנדרשים:


  הסכם ממון:

  ישנה אפשרות לבני זוג לקבוע בעצמם כיצד יחולקו הרכוש והנכסים ביניהם עוד טרם נישואיהן באמצעות עריכת הסכם ממון טרום נישואין. הסכם זה ניתן לאשר או בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני או בפני נוטריון. הסכם זה ניתן גם לערוך במהלך הנישואים והוא יקרא הסכם ממון במהלך הנישואין. כמו כן, ידועים בציבור יכולים לערוך ביניהם הסכם לחיים משותפים. הסכם זה לא חובה לאשרו.  הסכם שלום בית:

  הסכם זה נועד להסדיר את דרך התנהלות היחסים בין בני הזוג רגע חתימתו ואילך ויכול לכלול מגוון רחב של נושאים לדוגמה: ניהול הכספים, פנייה לייעוץ זוגי, חלוקת מטלות ועוד.
   
   

  למה לבחור דווקא במשרד עורכי דין – ליאור לב?

  אם אתם מחפשים משרד עורכי דין גירושין ורוצים את הייצוג הטוב והמקצועי ביותר, אם אתם מחפשים עורך דין גירושין במרכז כדי שיהיה לכם נוח לעבוד מולו, משרד עורכי דין – ליאור לב הוא המשרד אותו אתם מחפשים. עורך דין ליאור לב הוא בעל ניסיון רב בדיני משפחה, ויחד עם הצוות שלו במשרד הוא יטפל בתיק שלכם במקצועיות רבה יחד עם רגישות מרבית. צוות המשרד ייעץ לכם כבר מהרגע הראשון ויעשה הכול על מנת שתקבלו את מה שמגיע לכם ויסייע לגמור את ההליך הלא פשוט הזה כמה שיותר מהר.


  עו”ד לב הינו עורך דין בעל ניסיון ומוניטין רב בתחום הליכי גירושין ויעניק לכם טיפול מקצועי ויסודי לאורך כל ההליך המורכב.
   


  נגישות
  menu