• טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344

 • טל’ 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344 • עורכי דין לפשיטות רגל


  לא משנה אם זה בגלל שפתחתם עסק שלא הצליח או שהיו לכם הוצאות רבות לא צפויות ובגללן נקלעתם למצב כלכלי גרוע, אם אתם לא יכולים להחזיר את החובות שלכם אתם במצב של “חדלות פירעון” ויש לכם אפשרות להכריז על פשיטת רגל ולשקם את חייכם בסופו של ההליך הזה. אבל בשביל לקבל את ההחלטות הנכונות (אולי זה בכלל לא מה שאתם צריכים) ולעבור את ההליך הזה ו”להישאר בחיים” אתם צריכים משרד עורכי דין לפשיטות רגל שילווה אתכם. עו”ד פשיטות רגל בת”א כמו גם בכל מקום אחר יעשה עבורכם את כל מה שצריך בשביל שתוכלו להתחיל חיים חדשים.

  הניסיון עושה את ההבדל

  משרד עורכי דין לפשיטות רגל צריך להיות עם ניסיון בתחום. עו”ד פשיטות רגל בת”א כמו גם בכל מקום אחר קודם כל ילווה אתכם בהסברים על מה שצפוי לכם ומהם השלבים אותם עליכם לעבור. הוא ימליץ לכם איך הכי נכון בשבילכם להתנהל והוא יעשה הכול על מנת שההליך המורכב יעבור בצורה כמה שפחות לא נעימה. יש ארבעה שלבים בהליך פשיטת רגל – הגשת הבקשה להכרזה, מתן צו לכונס נכסים, הכרזה על פשיטת רגל ומתן צו הפטר ולכל אחד מאלו עורך הדין המלווה ידאג ויוודא שיש את כל המסמכים הדרושים וייצג את הלקוח שלו בצורה הטובה ביותר.

  צריכים עורך דין לפשיטת רגל? רק משרד עורכי דין – ליאור לב!

  אם נקלעתם לחובות כבדים ואין דרך לצאת מהן, אתם צריכים משרד עורכי דין לפשיטות רגל ומשרד עורכי דין – ליאור לב הוא המשרד אותו אתם מחפשים. לעו”ד ליאור לב יש מוניטין וניסיון רב שנים והטיפול שלו הינו מקצועי החל מרגע הפנייה ועד לקבלת ההפטר המיוחל. הליך פשיטת רגל אינו הליך פשוט נפשית עבור החייב ובמשרד עורכי דין ליאור לב מבינים את זה, ועושים את כל הנדרש ברגישות הראויה. אם אתם צריכים את הטובים ביותר עבורכם, הגעתם למקום הנכון.

  צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים כמו גם ייצוג איכותי, אמין ומקצועי!
   


  נגישות
  menu