• טל' 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344

 • טל' 077-54-30-040
  נייד: 052-587-3344 • פלילי


  אין ספק שלכל אחד מאיתנו הייתה תוכנית לפעול כחוק ולא להסתבך בעניינים פליליים למיניהם, אך האמת היא, שבסופו שלדבר לכל אחד מאיתו זה יכול לקרות. זה לא משנה מה קרה לכם מבחינה פלילית ועל איזה מחוקי מדינת ישראל עברתם, כי מה שחשוב זה להחליט מה אתם עושים בנידון ואיך אתם מייצגים את עצמכם. הבחירה הטובה ביותר תהייה לפנות אל עורך דין מנוסה בתחום הפלילי, שכן יש לו את כל הידע, הניסיון והמיומניות השונות שצריך כדי להפחית עד כמה שאפשר את העונש שלכם.

  עו"ד פלילי – לאילו מקרים?
  כאשר מדברים על עורך דין פלילי למעשה מדברים על אדם שיכול לתת לכם שירות במגוון סיטואציות שונות. הוא עוסק בתחום של עבירות סמים, עבירות תקיפה, חקירות במשטרה, עבירות מין, עבירות רכוש ועוד הרבה עבירות אחרות. עו"ד בתחום יוכל לייצג אתכם גם במקרה של עבירות אלימות במשפחה ואפילו במקרה של הלבנת הון או עבירות של מרמה והונאה. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שבכל עבירה כזו שעשיתם עדיף יהיה שיעמוד לצידכם מומחה ומיומן שמכיר את התחום הזה לעומק.

  במקרה של עבירה פלילית צרו קשר עם עורך דין ליאור לב
  מעבר לכך שעו"ד שאליו תפנו הוא האדם שיוכל לייצג אתכם לכ אורך התהליך והוא האדם שייצג אתכם אל מול בית המשפט, יש לו עוד תפקידים רבים. בין היתר, הוא יהיה זה שיכין אתכם לקראת כל שימוע או כל הופעה שלכם מול בית המשפט, והוא יהיה זה שלמעשה יארגן עבורכם את התיק כך שהסיכויים שלכם לזכות או להקטין את העונש יהיו גדולים יותר.
   
  עו"ד לב הינו עורך דין בעל ניסיון ומוניטין רב בתחום הפליליים ויעניק לכם ייצוג מקצועי ויסודי הכולל ליווי, ייעוץ ותמיכה משפטיים ואישיים לאורך כל תרחיש פלילי סבוך.

  במשפט, כל צד אחראי להציג את הראיות שלו והצגת הראיות, היא שמובילה לביסוס האמת המשפטית. ביהמ"ש נחשף לראיות אלה ועל בסיסן הוא קובע את תוצאת המשפט. מכיוון שהעניין כל כך קריטי ישנם מספר פרמטרים שראיה צריכה להלום על מנת להתקבל בביהמ"ש. 1.    רלוונטיות. 2.    קבילות. 3.    שניתן לבסס עליה ממצאים. 4.    משקל. לעיתים יש מצב […]

   

  עו"ד לב מומחה במגוון תחומי המשפט הפלילי. בערעור לבימ"ש העליון עו"ד ליאור לב הפחית ממאסרו של אריק קליין (מדבקת הפלא) 21 חודש.  לפס"ד המלא – לחץ כאן חוק העונשין, תשל"ז-1977 מעודכן ל-01/2014 עונשין ומשפט פלילי – עבירות פרק א': הוראות יסוד 1. אין עבירה ואין עונש עליה אלא אם כן נקבעו בחוק או על-פיו. 2. […]

   

  נגישות
  menu